آموزش نرم افزار Skype

آموزش نرم افزار Skype

دانلود نرم افزار و آشنایی با نحوه استفاده

دانلود اسکایپ

اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ارتباط صوتی، تصویری و انتقال داده است. این نرم افزار قابلیت برقراری ارتباط با کیفیت بسیار بالا داشته و این کیفیت میتواند حتی از ارتباطات تلفنی راه دور نیز به مراتب بهتر باشد. برای استفاده از این نرم افزار به سایت www.skype.com مراجعه کنید.

در بخش ایجاد حساب کاربری، در صورتی که شما حساب Microsoft و یا Facebook داشته باشید ، دیگر احتیاجی به ایجاد حساب کاربری ندارید و میتوانید با استفاده از آنها از اسکایپ استفاده نمایید. در غیر اینصورت فرم مربوط به ایجاد حساب کاربری را پر کنید.

در قسمت Skype Name نامی را برای اکانت اسکایپتان انتخاب و آن را وارد کنید. در نهایت در صورتیکه حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شده باشد شما اکنون باید نرم افزار را دانلود نمایید. برای این کار پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خودتان، لینک دانلود نرم افزار را مشاهده خواهید کرد. نرم افزار را دانلود و نصب کنید.

برای تماس با من از طریق اسکایپ روی آیکون زیر کلیک نمایید.

آموزش اسکایپ

پس از نصب و اجرای نرم افزار بر روی Sign in کلیک نمایید. برای برقراری ارتباط از ابزارهای سمت چپ بر روی New و سپس New Contact کلیک کنید. نام ID اسکایپ، ایمیل، شماره و یا نام دوستان خود را وارد نمایید و بر روی گزینه Find کلیک کنید. در صورتی که دوستان شما هم عضو اسکایپ باشند آن ها را پیدا خواهید کرد. بعد از پسدا شدن فرد مورد نظرتان بر روی گزینه Add Contact کلیک کنید تا آن فرد به لیست دوستانتان اضافه شود.

اکنون در صورتی که دوستتان درخواست شما را برای ایجاد ارتباط تایید نماید میتوانید با او ارتباط برقرار کنید. برای این منظور اگر بر روی نام او در لیست دوستانتان یک بار کلیک کنید در وسط صفحه گزینه های ارتباطی شامل: ارتباط صوتی، تصویری، چت و انتتقال داده را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی هر یک از آن ها در صورتیکه دوستتان همزمان آنلاین باشد میتوانید ارتباط را برقرار کنید.

لطفا ویدئوی زیر را مشاهده کنید. در این ویدئو توضیحات بسیار مختصری برای آشنایی با محیط اسکایپ داده شده است.

به اشتراک بگذارید

1397-11-14 13:47:34 +00:00 0 Comments

Leave A Comment