آموزش آنلاین گیتار 1397-11-14 13:51:38 +00:00

کلاس های آنلاین

شرایط کلاس ها

برگزاری با Skype

کلاس ها به صورت (آنلاین) و توسط نرم افزار Skype برگزار می شوند. برای آشنایی با نحوه استفاده از این نرم افزار کلیک کنید.

جلسات هفتگی

جلسات آموزشی بصورت هفتگی بوده و با توجه به توافق با هنرجو به صورت یکی از پلن های زیر برگزار می شوند.

سطوح آموزشی

دوره های آموزشی در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می شوند.

تعیین سطح

نوع دوره با توجه به سطح هنرجو و پس از تعیین سطح مشخص خواهد شد.

مدت زمان دوره

مدت زمان هر یک از دوره های آموزشی مبتدی، متوسط و پیشرفته، سه ماه است.

پلن یک

این پلن آموزشی شامل یک جلسه در هفته و مدت زمان هر جلسه حدود سی دقیق است.

پلن دو

این پلن آموزشی شامل یک جلسه در هر دو هفته و مدت زمان هر جلسه حدود یک ساعت می باشد.

هزینه دوره

برای اطلاع از هزینه هر یک از دوره ها و یا مشاوره رایگان، تماس بگیرید.

در این دوره ها چه چیزی می آموزید؟

  • در هر دوره هنرجویان با بهره گیری از تکنیک های اصولی مرتبط با دست راست و چپ، با تئوری موسیقی نیز آشنا خواهند شد، به نحوی که بتوانند بصورت عملی این تئوری ها را بر روی دسته گیتار پیاده سازی کنند.

  • هنرجویان با توجه به سطح دوره ای که در آن آموزش می بینند با آهنگسازی نیز آشنا خواهند شد، تمرینات مربوط به بداهه نوازی و نحوه ضبط اصولی گیتار در نرم افزار را نیز آموزش خواهند دید.

  • همچینین در هر دوره با اصول حرفه ای کار در استودیوهای موسیقی و نحوه درست اجرای تمرین های گروهی آشنا خواهند شد.

باید قبل از هر چیز ساعت کار و تمرین گیتارت را جدا کنی. چون به هر حال تو احتیاج به تمرین های زیادی داری. چیزهایی مثل نت ها، گام ها و آکوردها و مهم تر از اون اینکه باید تلاش کنی تا منحصر به فرد باشی و این چیزی است که شنوندگان از تو می خواهند. باید حضوری غیر منتظره داشته باشی و به هر حال تا چیزی منحصر به فرد ابداع نکرده باشی، یک حرفه ای محسوب نمی شوی​

Joe Satriani

یکی از بزرگترین نوازنده های گیتار الکتریک در جهان بدون شک جو ستریانی است. کلمه استاد کاملا بر تن او می نشیند. دو نمونه از بهترین شاگردانش کرک همت از گروه متالیکا و استیو وای بوده اند. او با الهام از جیمی هندریکس فقید دست به گیتار شد. پس از شنیدن خبر مرگ هندریکس، جو ستریانی که تنها 14 سال داشت تصمیم گرفت گیتاریست شود. او در سال 1986 اولین آلبوم خود را با نام Not of This Earth منتشر کرد. پس از انتشار همین آلبوم و همینطور آلبوم دومش بود که موسیقی او جهانی شد و شنوندگان موسیقی راک در سراسر جهان با پدیده ای به نام جو ستریانی مواجه شدند. به جرات میتوان گفت که کاری نیست که جو ستریانی با گیتار الکتریک نکرده باشد. بدون شک صدای متمایزی که ستریانی با گیتار ایجاد میکند میتواند هر گوشی را مجذوب خود کند. قبل از آغاز فراگیری گیتار در 14 سالگی او فراگیری موسیقی را با نوازندگی درامز در 9 سالگی آغاز کرده بود. جو در طول زندگی خود با مشکلات مادی زیادی روبرو بود. او در مقابل همین محدودیت مالی ایستاد و دروازه های خلاقیت را برای خودش بازتر کرد.

اگر شما تمام ایده های خودتان را از یک نفر الگو بگیرید اسمش دزدی خواهد بود! اما اگر این الگوگیری از افراد زیادی باشد ، بهش تحقیق گفته میشود. هرچیزی که یاد میگیرید بالاخره روزی که خیلی به آن نیاز داشته باشید به دردتان خواهد خورد.

Guthrie Govan

گاتری بدون شک یکی از مهمترین نوابغ معاصر در نوازندگی گیتار محسوب میشود. او آموختن گیتار را از سه سالگی زیر نظر پدرش آغاز کرد. پدر او شنونده حرفه ای موسیقی بود و طبق گفته گاتری از این لحاظ خوش شانس بوده است. زیرا در محیطی رشد کرد که دائما درگیر شنیدن موسیقی استاندارد از سنین پایین بوده است. همه کسانی که گاتری را میشناسند به تسلط عجیب او بر سبک های مختلف نوازندگی اعتراف میکنند. او دانشجوی انصرافی دانشگاه آکسفورد در رشته ادبیات انگلیسی بود. خودش دلیل انصراف از دانشگاه را ادامه موسیقی عنوان کرده و برای مدتی هم بعنوان تایپیست مشغول به کار بوده است. گاتری در سال 1993 توانست با اثر “Wonderful Slippery Thing” عنوان بهترین گیتاریست سال را کسب کند. بعد از کسب این عنوان او این اثر را در تنها آلبوم شخصی اش به نام “Erotic Cakes” منتشر کرد. اوآرتیست رسمی کمپانی SUHR و Charvel نیز می باشد.

وقتی به نوازندگانی که تحسینشان می کنم فکر میکنم ، متوجه میشوم که آن ها هیچ گاه هنر نوازندگی خود را پشت دیستورشن و افکت ها پنهان نمی کنند. وقت بگذارید! اشتباهات خودتان را بشنوید. بله گاهی اوقات ممکنه مزخرف و خنده دار پیش بره تا حدی که بخواهید گیتار را از پنجره پرت کنید بیرون! اما اگر روی اشتباهات خودتان کار کنید به زودی محو می شوند و شما تبدیل به یک نوازنده قوی خواهید شد.

John Petrucci​

قطعا یکی از تاثیرگذارترین نوازنده های گیتار در جهان جان پتروچی است. بعید میدونم نوازنده گیتاری در جهان وجود داشته باشد که تحت تاثیر جان پتروچی قرار نگرفته باشد. او دانش آموخته کالج موسیقی برکلی و اهل آمریکاست. نوازنده و عضو اصلی گروه Dream Theate است. این گروه که پس از فارغ التحصیلی پتروچی در سال 1985 شکل گرفت تاکنون موفق به دریافت جوایز بسیار زیادی از مجلات موسیقی شده است. برای نوازندگان گیتار تنها کافیست تا یکی از سولوهای پتروچی را آنالیز کنند تا غافلگیر شوند. انتخاب فواصل موسیقایی توسط پتروچی فوق العاده استادانه صورت میگیرد. جان پتروچی در متدهای آموزشی خودش به نکات جذاب و تجربیاتش اشارات جالبی دارد. اینکه به چه شکلی در دوره نوجوانی تکنیک های مختلف را کشف کرده است و یا اینکه چطور یک نوازنده می تواند به صدا و لهجه منحصر بفردی برسد تا از سایرین متمایز باشد.

تماس با من

[تعداد: 7    میانگین: 4.6/5]

به اشتراک بگذارید